Kaya Çilingiroğlu’nun çocukları Zehra ve Kaya köy evinde!

Kaya Çilingiroğlu ile Hülya Avşar, 1997 yılında nikâh masasına oturmuş, magazin dünyasının gözde çiftlerinden olmuştu. İkili, Çilingiroğlu’nun eşini Feraye Tanyolaç ile aldattığı iddiaları sonrası 2005’te yollarını ayırmuştı. 2009’da Tanyolaç’la dünyaevine giren Çilingiroğlu, 2014’te ikinci kez boşanmıştı.

SÜRMENE HATIRASI

22 Ocak 1964 tarihinde Almanya’da doğan, aslen Trabzon Sürmeneli olan Çilingiroğlu, çocuklarıyla çıktığı köy turundan bir kareyi Instagram hesabından yayınlayıp, takipçilerini geçmişe götürdü.

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlü isim, Zehra ve Kaya’nın bir köy evinin önünde verdiği poza, eski eşi Hülya Avşar’ı da etiketleyip, “Zavli Sürmene” notunu düştü.

AVŞAR’DAN YORUM GECİKMEDİ

Avşar’ın “Aşklar aşklar” mesajını yazdığı kareye; “Nereden geldiğini unutmayan adam”, “Bize her yer Trabzon”, “Memleketimin evladına selam olsun” ve “Karadenizli olmak çok güzel” şeklinde yorumlar geldi.

“SERVETİM”

Kaya Çilingiroğlu, 31 Ağustos’ta çocuklarıyla fotoğrafını, kalp emojisi ve “Servetim” mesajıyla sosyal medyada paylaşmıştı. Çilingiroğlu’nun gönderisi çok sayıda beğeni ve yorum almıştı.

Neşelerinin bir hayli yerinde olduğu gözlenen Çilingiroğlu Ailesi’nden Zehra ve Hüseyin Kaya’nın, babalarının boyuna yetişmesi dikkatlerden kaçmamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x